FFF 10104997-Y0C-40DLF
10104997-Y0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104997-Y0C-40DLF
Brief Description
XCEDE 6PVH 6COL RGHT NK
Datasheet Download
10104997-Y0C-40DLF.pdf
Availability of 10104997-Y0C-40DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10104997-Y0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-Y0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10104997-Y0C-40DLF
FeaturesKey
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-Y0C-40DLF
Related Links10104997-, 10104997-Y0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10104997-Y0C-40DLF Details Description
Related parts for 10104997-Y0C-40DLF
VARISTOR 14V 40A 0805 datasheet.pdf
CAP CER 150PF 400VAC RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CAP TANT 270UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
FEP HI VOLT #22 20KV 500 FT GY datasheet.pdf
CAP FILM 20UF 5% 900VDC RADIAL datasheet.pdf