FFF 10104999-10E-50DLF
10104999-10E-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104999-10E-50DLF
Brief Description
XCEDE 4W 6PVH 8COL
Datasheet Download
10104999-10E-50DLF.pdf
Availability of 10104999-10E-50DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10104999-10E-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104999-10E-50DLF
Internal Part NumberEIS-10104999-10E-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package118
SeriesXCede®
PackagingBulk
Features-
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104999-10E-50DLF
Related Links10104999-, 10104999-10E-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10104999-10E-50DLF Details Description
Related parts for 10104999-10E-50DLF
IC CTRLR BUCK 7BIT IMVP6 48LFCSP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC RF SPLITTER 1:3 ACT 16LFCSP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
RES 97.6K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE PIN datasheet.pdf
GK NICU NRSG PU V0 BELL datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V datasheet.pdf
SWITCH ROTARY KEYLOCK datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
RES 6.8M OHM 0.4W 5% AXIAL datasheet.pdf