FFF 10104999-D0E-20DLF
10104999-D0E-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104999-D0E-20DLF
Brief Description
XCEDE LEFT 6PVH 8COL NK
Datasheet Download
10104999-D0E-20DLF.pdf
Availability of 10104999-D0E-20DLF
QUANTITY
10104999-D0E-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104999-D0E-20DLF
Internal Part NumberEIS-10104999-D0E-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package96
SeriesXCede®
PackagingTray
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104999-D0E-20DLF
Related Links10104999-, 10104999-D0E-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10104999-D0E-20DLF Details Description
Related parts for 10104999-D0E-20DLF
JUMPER-H1505TR/A3049G/X 2" datasheet.pdf
FIXED IND 1.9UH 12.7A 3.6 MOHM datasheet.pdf
RES ARRAY 3 RES 820 OHM 6SIP datasheet.pdf
IC COMP DUAL 1.8V OD 8-MSOP datasheet.pdf
IC SUPERVSR CPU 16K EEPROM 8DIP datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 100V NP0 1812 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
RES 10.2K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 6600UF 20% 50V FLATPACK datasheet.pdf