FFF 10104999-M0E-80DLF
10104999-M0E-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104999-M0E-80DLF
Brief Description
XCEDE 3W RGHT 6PVH 8COL
Datasheet Download
10104999-M0E-80DLF.pdf
Availability of 10104999-M0E-80DLF
QUANTITY
10104999-M0E-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104999-M0E-80DLF
Internal Part NumberEIS-10104999-M0E-80DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package128
Connector StyleXCede®, Right Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104999-M0E-80DLF
Related Links10104999-, 10104999-M0E-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10104999-M0E-80DLF Details Description
Related parts for 10104999-M0E-80DLF
CAP THIN FILM 0.4PF 50V 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 48POS R/A SOLDER datasheet.pdf
EMI FILTER 500VAC 6A DIN RAIL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 3A GP20 datasheet.pdf
RES 152K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 6POS PIN datasheet.pdf
CABLE SATA 3.0 ST-ST 0.30M datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 19POS datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 12A TO220 datasheet.pdf