FFF 10104999-Q0E-30B
10104999-Q0E-30B picture photo
Mfg. Part Number
10104999-Q0E-30B
Brief Description
XCEDE RGHT 6PVH 8COL WK
Datasheet Download
10104999-Q0E-30B.pdf
Availability of 10104999-Q0E-30B
QUANTITY
10104999-Q0E-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104999-Q0E-30B
Internal Part NumberEIS-10104999-Q0E-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Connector StyleXCede®, Guide Right
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104999-Q0E-30B
Related Links10104999, 10104999-Q0E-30B Datasheet, FFF Distributor
10104999-Q0E-30B Details Description
Related parts for 10104999-Q0E-30B
SENSOR CURRENT HALL 2000A AC/DC datasheet.pdf
KIT REF DESIGN FOR LNK403EG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
CAP CER 10PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
RES 453 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
4 PB SW BEZEL ON ALL SIDES datasheet.pdf
RES 138.9 OHM 0.6W 0.005% RADIAL datasheet.pdf