FFF 10112690-T01-14ULF
10112690-T01-14ULF picture photo
Mfg. Part Number
10112690-T01-14ULF
Datasheet Download
10112690-T01-14ULF.pdf
Availability of 10112690-T01-14ULF
QUANTITY
10112690-T01-14ULF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10112690-T01-14ULF
Internal Part NumberEIS-10112690-T01-14ULF
Standard Package21
SeriesMinitek™
PackagingTube
Contact TypeMale Pin
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions28
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.079" (2.00mm)
Contact Mating Length0.126" (3.20mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10112690-T01-14ULF
Related Links10112690-, 10112690-T01-14ULF Datasheet, FFF Distributor
10112690-T01-14ULF Details Description
Related parts for 10112690-T01-14ULF
RES SMD 280K OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
TRANSF ADSL 100:25 OHM 100UH SMT datasheet.pdf
CAP CER 470PF 1.5KV NP0 1812 datasheet.pdf
RES SMD 27.4 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 7POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
TRANS RF N-CH 275W 50V NI-780S datasheet.pdf