FFF 10113947-A0C-40DLF
10113947-A0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113947-A0C-40DLF
Brief Description
XCEDE LEFT 2PVH 6COL WK
Datasheet Download
10113947-A0C-40DLF.pdf
Availability of 10113947-A0C-40DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10113947-A0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-A0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10113947-A0C-40DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package480
SeriesXCede®
PackagingBulk
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-A0C-40DLF
Related Links10113947-, 10113947-A0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10113947-A0C-40DLF Details Description
Related parts for 10113947-A0C-40DLF
FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG datasheet.pdf
CONN SMB PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 390K OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
SENSOR TEMP I2C/SMBUS 8UDFN datasheet.pdf
RELAY SSR SPST-NC 400V 70MA 4SOP datasheet.pdf
Connector Socket 98 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
BERGSTIK II 0.100" SNGL ST datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 108POS SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 0.3A 4TDFN datasheet.pdf