FFF 10113947-C0C-50B
10113947-C0C-50B picture photo
Mfg. Part Number
10113947-C0C-50B
Datasheet Download
10113947-C0C-50B.pdf
Availability of 10113947-C0C-50B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10113947-C0C-50B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-C0C-50B
Internal Part NumberEIS-10113947-C0C-50B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package480
SeriesXCede®
PackagingBulk
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-C0C-50B
Related Links10113947, 10113947-C0C-50B Datasheet, FFF Distributor
10113947-C0C-50B Details Description
Related parts for 10113947-C0C-50B
FIXED IND 5UH 1.7A 80 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .125 SQ WW datasheet.pdf
FIXED IND 72NH 43A 0.25 MOHM SMD datasheet.pdf
IC FIFO PAR W/FLAGS 32KB 20SOIC datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC INC KEY 4KW 400V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
RES 130K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
SCR FAST SW 800V 150A TO200AB datasheet.pdf
RES 115.172K OHM 1/2W 0.01% AXL datasheet.pdf