FFF 10113947-F0C-10DLF
10113947-F0C-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113947-F0C-10DLF
Datasheet Download
10113947-F0C-10DLF.pdf
Availability of 10113947-F0C-10DLF
QUANTITY
10113947-F0C-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-F0C-10DLF
Internal Part NumberEIS-10113947-F0C-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
SeriesXCede®
PackagingTray
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-F0C-10DLF
Related Links10113947-, 10113947-F0C-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10113947-F0C-10DLF Details Description
Related parts for 10113947-F0C-10DLF
KIT TEST LEAD ELECTRONIC DMM datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0603 datasheet.pdf
RES SMD 910K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 681 OHM 1W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 35POS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 4POS PIN datasheet.pdf
PREMIUM XGA CONNECTION CABLE datasheet.pdf
TRAK STARTER MINI USB DEV SYSTEM datasheet.pdf
RES 2.7M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
SW, DOOR SPDT 10A LONG BUT 125V datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf