FFF 10113947-G0C-50DLF
10113947-G0C-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113947-G0C-50DLF
Brief Description
XCEDE LEFT 2PVH 6COL WK
Datasheet Download
10113947-G0C-50DLF.pdf
Availability of 10113947-G0C-50DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10113947-G0C-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-G0C-50DLF
Internal Part NumberEIS-10113947-G0C-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package480
SeriesXCede®
PackagingBulk
FeaturesKey
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-G0C-50DLF
Related Links10113947-, 10113947-G0C-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10113947-G0C-50DLF Details Description
Related parts for 10113947-G0C-50DLF
Connector Quick Connect Receptacle 14-16 AWG 0.187" (4.75mm) Crimp datasheet.pdf
IC MOSFET DRIVER 2A HS INV 8MSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 EXTEND datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION LIMIT datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Header 88 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf