FFF 10113947-P0C-10DLF
10113947-P0C-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113947-P0C-10DLF
Brief Description
XCEDE RGHT 2PVH 6COL WK
Datasheet Download
10113947-P0C-10DLF.pdf
Availability of 10113947-P0C-10DLF
QUANTITY
10113947-P0C-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-P0C-10DLF
Internal Part NumberEIS-10113947-P0C-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
SeriesXCede®
PackagingTray
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-P0C-10DLF
Related Links10113947-, 10113947-P0C-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10113947-P0C-10DLF Details Description
Related parts for 10113947-P0C-10DLF
RES SMD 1M OHM 1% 0.4W 0204 datasheet.pdf
RES SMD 910K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 5A 15 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
RES 4.32K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 1.4A 150 MOHM SMD datasheet.pdf
FEP TEFWIRE YL 500' datasheet.pdf
XFRMR 40VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
RES NTWRK 18 RES 47 OHM 36LBGA datasheet.pdf
PAD,LEVELING,STUD TYPE datasheet.pdf
CAP FILM 0.0018 UF 20% 300 VAC R datasheet.pdf