Orion Fans OD5020-24HHSS02A
OD5020-24HHSS02A picture photo
Mfg. Part Number
OD5020-24HHSS02A
Brief Description
FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE
Datasheet Download
OD5020-24HHSS02A.pdf
Availability of OD5020-24HHSS02A
QUANTITY
OD5020-24HHSS02A Order Process
Ship out your order
Specifications of OD5020-24HHSS02A
Internal Part NumberEIS-OD5020-24HHSS02A
SeriesOD5020
Voltage - Rated24VDC
Size / DimensionSquare - 50mm L x 50mm H x 20mm W