FFF 10113947-P0C-40DLF
10113947-P0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113947-P0C-40DLF
Brief Description
XCEDE RGHT 2PVH 6COL WK
Datasheet Download
10113947-P0C-40DLF.pdf
Availability of 10113947-P0C-40DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10113947-P0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-P0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10113947-P0C-40DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package480
SeriesXCede®
PackagingBulk
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-P0C-40DLF
Related Links10113947-, 10113947-P0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10113947-P0C-40DLF Details Description
Related parts for 10113947-P0C-40DLF
CONN EDGE DUAL .050 SMD 20 POS datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 271MA 1.4 OHM TH datasheet.pdf
CAP CER 1UF 10V X5R RADIAL datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST FLYBK ISO 8SOIC datasheet.pdf
RES 5.90K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 5A 48V datasheet.pdf
OMNI OUTDOOR ANTENNA datasheet.pdf
RES 2.74K OHM 1.75W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
CRYSTAL 40.000 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf