FFF 10113947-Q0C-50DLF
10113947-Q0C-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113947-Q0C-50DLF
Brief Description
XCEDE RGHT 2PVH 6COL WK
Datasheet Download
10113947-Q0C-50DLF.pdf
Availability of 10113947-Q0C-50DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10113947-Q0C-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-Q0C-50DLF
Internal Part NumberEIS-10113947-Q0C-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package480
SeriesXCede®
PackagingBulk
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-Q0C-50DLF
Related Links10113947-, 10113947-Q0C-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10113947-Q0C-50DLF Details Description
Related parts for 10113947-Q0C-50DLF
IDC CABLE - MSC20K/MC20M/MCS20K datasheet.pdf
IC VOICE REC/PL 8-16MN IN 28TSOP datasheet.pdf
CONN HEADER PIN 140POS R/A GOLD datasheet.pdf
FUSE PTC RESETTABLE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
RND SPACER 0.091" NYLON 14.73MM datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 240MA 9.5 OHM TH datasheet.pdf
RES 89.998 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
CABLE TIE 50 LB. 15.35" datasheet.pdf
CAP CER 0.40PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf