FFF 10113947-S0C-60B
10113947-S0C-60B picture photo
Mfg. Part Number
10113947-S0C-60B
Datasheet Download
10113947-S0C-60B.pdf
Availability of 10113947-S0C-60B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10113947-S0C-60B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-S0C-60B
Internal Part NumberEIS-10113947-S0C-60B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package480
SeriesXCede®
PackagingBulk
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-S0C-60B
Related Links10113947, 10113947-S0C-60B Datasheet, FFF Distributor
10113947-S0C-60B Details Description
Related parts for 10113947-S0C-60B
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 32-EDIP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 15A 125V datasheet.pdf
Connector Eurostyle Terminal Strip Strip 6 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf
RES SMD 2.29KOHM 0.02% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
AML51 BUTTON FOR SWES/INDICATORS datasheet.pdf
CABLE 10COND 24AWG SLATE 100' datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
4P 4C 2W VERT XCHD RIGHT NK datasheet.pdf
CAP FILM 0.91UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf