FFF 10113947-U0C-10B
10113947-U0C-10B picture photo
Mfg. Part Number
10113947-U0C-10B
Datasheet Download
10113947-U0C-10B.pdf
Availability of 10113947-U0C-10B
QUANTITY
10113947-U0C-10B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-U0C-10B
Internal Part NumberEIS-10113947-U0C-10B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
SeriesXCede®
PackagingTray
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-U0C-10B
Related Links10113947, 10113947-U0C-10B Datasheet, FFF Distributor
10113947-U0C-10B Details Description
Related parts for 10113947-U0C-10B
FAN AXIAL 171.5X50.8MM 12VDC datasheet.pdf
CONN HEADER .4MM 42POS SMD datasheet.pdf
IC BUFFER/SHIFTER INV LL SC-88A datasheet.pdf
CAP CER 820PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CAP FILM 47UF 10% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 10W DIN datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 13 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf