FFF 10113947-U0C-30B
10113947-U0C-30B picture photo
Mfg. Part Number
10113947-U0C-30B
Datasheet Download
10113947-U0C-30B.pdf
Availability of 10113947-U0C-30B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10113947-U0C-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-U0C-30B
Internal Part NumberEIS-10113947-U0C-30B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package480
SeriesXCede®
PackagingBulk
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-U0C-30B
Related Links10113947, 10113947-U0C-30B Datasheet, FFF Distributor
10113947-U0C-30B Details Description
Related parts for 10113947-U0C-30B
FIXED IND 18.5NH 3A SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.1KOHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
SENSOR 300PSIS 3/8 UNF 5V 12" datasheet.pdf
CABLE USB-SERIAL CONVERSION datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA ZIF GOLD datasheet.pdf
Connector Receptacle 30 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .125" datasheet.pdf