FFF 10113947-W0C-40DLF
10113947-W0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113947-W0C-40DLF
Brief Description
XCEDE RGHT 2PVH 6COL WK
Datasheet Download
10113947-W0C-40DLF.pdf
Availability of 10113947-W0C-40DLF
QUANTITY
10113947-W0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113947-W0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10113947-W0C-40DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package480
Connector StyleXCede®, Guide Right
Number of Rows-
Number of Columns6
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical18 Differential Pairs
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113947-W0C-40DLF
Related Links10113947-, 10113947-W0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10113947-W0C-40DLF Details Description
Related parts for 10113947-W0C-40DLF
CONN TERM SPADE UNINS 12-10 #6 datasheet.pdf
AUTO-MAN-OFF datasheet.pdf
SECURITY CAP datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 5VIN 5VOUT SIP DL datasheet.pdf
TXRX OPT SM SONET OC3/SDH 2X5 datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W 9-18VIN 12VOUT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 28 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
FILTER SAW 1575.42 MHZ SMD datasheet.pdf
30W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf