FFF 10113949-10E-30DLF
10113949-10E-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113949-10E-30DLF
Brief Description
XCEDE 4W 2PVH 8COL
Datasheet Download
10113949-10E-30DLF.pdf
Availability of 10113949-10E-30DLF
QUANTITY
10113949-10E-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-10E-30DLF
Internal Part NumberEIS-10113949-10E-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package236
Connector StyleXCede®
Number of Rows-
Number of Columns8
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical24 Differential Pairs
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-10E-30DLF
Related Links10113949-, 10113949-10E-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10113949-10E-30DLF Details Description
Related parts for 10113949-10E-30DLF
RES SMD 8.66KOHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS SGL R/A PCB AU datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
HDR STR DR .100 GP datasheet.pdf
FUSE GLASS 350MA 250VAC 2AG datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
RES 499 OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 79POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf
DIODE ZENER 24V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf