FFF 10113949-E0E-60B
10113949-E0E-60B picture photo
Mfg. Part Number
10113949-E0E-60B
Datasheet Download
10113949-E0E-60B.pdf
Availability of 10113949-E0E-60B
QUANTITY
10113949-E0E-60B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-E0E-60B
Internal Part NumberEIS-10113949-E0E-60B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-E0E-60B
Related Links10113949, 10113949-E0E-60B Datasheet, FFF Distributor
10113949-E0E-60B Details Description
Related parts for 10113949-E0E-60B
SWITCH ROCKER DPST 10A 125V datasheet.pdf
IC SYNTHESIZER FREQ RADIO 20SSOP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 200MA DO35 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SDIP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 39POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
RES 619 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ7-12S OLIV datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
BOX HEADER, 0.050 60 POS datasheet.pdf