FFF 10113949-F0E-60B
10113949-F0E-60B picture photo
Mfg. Part Number
10113949-F0E-60B
Datasheet Download
10113949-F0E-60B.pdf
Availability of 10113949-F0E-60B
QUANTITY
10113949-F0E-60B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-F0E-60B
Internal Part NumberEIS-10113949-F0E-60B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-F0E-60B
Related Links10113949, 10113949-F0E-60B Datasheet, FFF Distributor
10113949-F0E-60B Details Description
Related parts for 10113949-F0E-60B
IC MPU/RESET CIRC 1.58V SC70-4 datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SINGL R/A 8POS datasheet.pdf
BRAID ROSIN BROWN .125"X5' datasheet.pdf
PANEL FRONT 21X19X0.5" BLACK datasheet.pdf
CAP CER 22PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 48"L X 36"W datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
250 TB SOCKET VERTICAL datasheet.pdf
FIXED IND 33MH 30MA 100 OHM TH datasheet.pdf