FFF 10113949-L0E-60B
10113949-L0E-60B picture photo
Mfg. Part Number
10113949-L0E-60B
Brief Description
XCEDE 3W LEFT 2PVH 8COL
Datasheet Download
10113949-L0E-60B.pdf
Availability of 10113949-L0E-60B
QUANTITY
10113949-L0E-60B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-L0E-60B
Internal Part NumberEIS-10113949-L0E-60B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package256
Connector StyleXCede®, Left Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-L0E-60B
Related Links10113949, 10113949-L0E-60B Datasheet, FFF Distributor
10113949-L0E-60B Details Description
Related parts for 10113949-L0E-60B
IC REG LDO ADJ 1.5A SOT223-6 datasheet.pdf
CONN HEADER R/A .100 10POS 15AU datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1825 datasheet.pdf
RES 38.3 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf