FFF 10113949-P0E-10B
10113949-P0E-10B picture photo
Mfg. Part Number
10113949-P0E-10B
Brief Description
XCEDE RGHT 2PVH 8COL WK
Datasheet Download
10113949-P0E-10B.pdf
Availability of 10113949-P0E-10B
QUANTITY
10113949-P0E-10B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-P0E-10B
Internal Part NumberEIS-10113949-P0E-10B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package96
SeriesXCede®
PackagingTray
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-P0E-10B
Related Links10113949, 10113949-P0E-10B Datasheet, FFF Distributor
10113949-P0E-10B Details Description
Related parts for 10113949-P0E-10B
FIXED IND 470UH 470MA 1.236 OHM datasheet.pdf
TRANSISTOR RF NPN 40V 50MA TO-92 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ SOT89-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
HM2SC25B-HM2 SHIELDING COVER datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 1KV NP0 1808 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 100A DO205AA datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP5T datasheet.pdf
RES SMD 500 OHM 0.01% 1/2W 2010 datasheet.pdf