FFF 10113949-T0E-30B
10113949-T0E-30B picture photo
Mfg. Part Number
10113949-T0E-30B
Brief Description
XCEDE RGHT 2PVH 8COL WK
Datasheet Download
10113949-T0E-30B.pdf
Availability of 10113949-T0E-30B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10113949-T0E-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-T0E-30B
Internal Part NumberEIS-10113949-T0E-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package192
SeriesXCede®
PackagingBulk
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-T0E-30B
Related Links10113949, 10113949-T0E-30B Datasheet, FFF Distributor
10113949-T0E-30B Details Description
Related parts for 10113949-T0E-30B
SENSOR VANE SPDT/CO 12"LEAD 175V datasheet.pdf
CAP CER 470PF 100V Y5P RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.43KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 3.01M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8SOIC datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR SPI 20-TSSOP datasheet.pdf
CABLE TWINAX/FLAT/SFP+ 30AWG/2M datasheet.pdf
LED PRISM 3MM RED/RED SGRN SMD datasheet.pdf
RES SMD 19.1K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf