FFF 10114508-D0J-20B
10114508-D0J-20B picture photo
Mfg. Part Number
10114508-D0J-20B
Brief Description
XCEDE LEFT 6PVH 4COL NK
Datasheet Download
10114508-D0J-20B.pdf
Availability of 10114508-D0J-20B
QUANTITY
10114508-D0J-20B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114508-D0J-20B
Internal Part NumberEIS-10114508-D0J-20B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package152
SeriesXCede®
PackagingTray
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114508-D0J-20B
Related Links10114508, 10114508-D0J-20B Datasheet, FFF Distributor
10114508-D0J-20B Details Description
Related parts for 10114508-D0J-20B
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 R/A DIP datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 16BIT 48SSOP datasheet.pdf
SWITCH LIMIT REMOTE CONTROL WIRE datasheet.pdf
CONN RECT TONG 16-14AWG #8 PIDG datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CBL RIBN 44COND 0.050 GRAY 500' datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
MEMORY CARD MICROSDHC 16GB MLC datasheet.pdf
CAP CER 360PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf