FFF 10114508-M0J-30B
10114508-M0J-30B picture photo
Mfg. Part Number
10114508-M0J-30B
Brief Description
XCEDE 3W RIGHT 6PVH 4COL
Datasheet Download
10114508-M0J-30B.pdf
Availability of 10114508-M0J-30B
QUANTITY
10114508-M0J-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114508-M0J-30B
Internal Part NumberEIS-10114508-M0J-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package232
Connector StyleXCede®, Right Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114508-M0J-30B
Related Links10114508, 10114508-M0J-30B Datasheet, FFF Distributor
10114508-M0J-30B Details Description
Related parts for 10114508-M0J-30B
CONN HEADER 3MM 11POS R/A GOLD datasheet.pdf
RES SMD 887 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 36.5KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 6.26K OHM 0.15W 0603 datasheet.pdf
RES 324 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 8.35K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
SEALING CAP ASSY, 17,CPC ROHS CO datasheet.pdf
CAP FILM 0.0062 UF 5 % 1600 VDC datasheet.pdf