FFF 10114508-M0J-30DLF
10114508-M0J-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10114508-M0J-30DLF
Brief Description
XCEDE 3W RIGHT 6PVH 4COL
Datasheet Download
10114508-M0J-30DLF.pdf
Availability of 10114508-M0J-30DLF
QUANTITY
10114508-M0J-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114508-M0J-30DLF
Internal Part NumberEIS-10114508-M0J-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package232
Connector StyleXCede®, Right Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114508-M0J-30DLF
Related Links10114508-, 10114508-M0J-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10114508-M0J-30DLF Details Description
Related parts for 10114508-M0J-30DLF
BOARD EVALUATION LM5071 datasheet.pdf
IC DIRECTIONAL CPLR FLIPCHIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
CAP CER 160PF 100V 1% BP 1206 datasheet.pdf
RES 54.9K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP datasheet.pdf
IC SILICON SERIAL NUMBER SOT-23 datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 2SMD datasheet.pdf
PMI IND CAP SUB MINI YELLOW datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T412 datasheet.pdf
MICRO 15 F 120" RBW datasheet.pdf