FFF 10114508-S0J-50B
10114508-S0J-50B picture photo
Mfg. Part Number
10114508-S0J-50B
Datasheet Download
10114508-S0J-50B.pdf
Availability of 10114508-S0J-50B
QUANTITY
10114508-S0J-50B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114508-S0J-50B
Internal Part NumberEIS-10114508-S0J-50B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114508-S0J-50B
Related Links10114508, 10114508-S0J-50B Datasheet, FFF Distributor
10114508-S0J-50B Details Description
Related parts for 10114508-S0J-50B
SWITCH PUSH DPST-NC 10A 110V datasheet.pdf
CONNECTOR HEADER 96POS R/A datasheet.pdf
CONNECTOR ASSY 12MM datasheet.pdf
RES CHAS MNT 10K OHM 5% 225W datasheet.pdf
MODULE XFRMR LAN 10/100B-TX SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CABLE PLUG 3POS- Z DIODE datasheet.pdf
POT 100K OHM 1/2W CARBON LINEAR datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 12V datasheet.pdf