FFF 10114508-T0J-30DLF
10114508-T0J-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10114508-T0J-30DLF
Datasheet Download
10114508-T0J-30DLF.pdf
Availability of 10114508-T0J-30DLF
QUANTITY
10114508-T0J-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114508-T0J-30DLF
Internal Part NumberEIS-10114508-T0J-30DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114508-T0J-30DLF
Related Links10114508-, 10114508-T0J-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10114508-T0J-30DLF Details Description
Related parts for 10114508-T0J-30DLF
IC REG LDO 1.5V 0.5A DPAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP TANT 82UF 10V 10% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM datasheet.pdf
CABLE 2COND 16AWG BLACK 5000' datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 13POS SKT datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 5VIN 5VOUT 1W datasheet.pdf
1.25MM M/F 34POS 32AWG 150MM datasheet.pdf
OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD datasheet.pdf