FFF 10114508-U0J-30DLF
10114508-U0J-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10114508-U0J-30DLF
Datasheet Download
10114508-U0J-30DLF.pdf
Availability of 10114508-U0J-30DLF
QUANTITY
10114508-U0J-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114508-U0J-30DLF
Internal Part NumberEIS-10114508-U0J-30DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114508-U0J-30DLF
Related Links10114508-, 10114508-U0J-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10114508-U0J-30DLF Details Description
Related parts for 10114508-U0J-30DLF
CABLE CAT.5E UNSHIELDED BLUE 2M datasheet.pdf
IC REG SWTCHD CAP INV RATIO 8DIP datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CAP FILM 0.039UF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 10V Y5V 0402 datasheet.pdf
4971-1 INSULATION PUNCH datasheet.pdf
RES 464 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
TEST PLUGS datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2A/3A DL 16QFN datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 10% 100VDC AXIAL datasheet.pdf