FFF 10114868-E0J-70B
10114868-E0J-70B picture photo
Mfg. Part Number
10114868-E0J-70B
Datasheet Download
10114868-E0J-70B.pdf
Availability of 10114868-E0J-70B
QUANTITY
10114868-E0J-70B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114868-E0J-70B
Internal Part NumberEIS-10114868-E0J-70B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114868-E0J-70B
Related Links10114868, 10114868-E0J-70B Datasheet, FFF Distributor
10114868-E0J-70B Details Description
Related parts for 10114868-E0J-70B
FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 10V 10% 2824 datasheet.pdf
RES SMD 316 OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CABLE JUMPER MX-MEXICO datasheet.pdf
RES 10K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 12COND 22AWG 100' datasheet.pdf
RES SMD 1.54K OHM 0.1% 1/6W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 0.6NH 1A 70 MOHM SMD datasheet.pdf