FFF 10114868-Q0J-30B
10114868-Q0J-30B picture photo
Mfg. Part Number
10114868-Q0J-30B
Brief Description
XCEDE RGHT 2PVH 4COL WK
Datasheet Download
10114868-Q0J-30B.pdf
Availability of 10114868-Q0J-30B
QUANTITY
10114868-Q0J-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114868-Q0J-30B
Internal Part NumberEIS-10114868-Q0J-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package608
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114868-Q0J-30B
Related Links10114868, 10114868-Q0J-30B Datasheet, FFF Distributor
10114868-Q0J-30B Details Description
Related parts for 10114868-Q0J-30B
SWITCH DIP FLUSH ACT 9POS SMD datasheet.pdf
RES SMD 113KOHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC datasheet.pdf
CONN SOCKT 16POS STRN RLF W/LOCK datasheet.pdf
IC DAC 6CH 114DB 192KHZ 48-LQFP datasheet.pdf
IC OR CTRLR N+1 8MSOP datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ16 17 OLIV datasheet.pdf
DISPLAY 7SEG 0.39'' 1DIGIT GRN 5 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 696 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
RES SMD 3.74K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf