FFF 10114868-V0J-20DLF
10114868-V0J-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10114868-V0J-20DLF
Datasheet Download
10114868-V0J-20DLF.pdf
Availability of 10114868-V0J-20DLF
QUANTITY
10114868-V0J-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114868-V0J-20DLF
Internal Part NumberEIS-10114868-V0J-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package152
SeriesXCede®
PackagingTray
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114868-V0J-20DLF
Related Links10114868-, 10114868-V0J-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10114868-V0J-20DLF Details Description
Related parts for 10114868-V0J-20DLF
CONTACT PIN 20AWG SIZE 23 PWR datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1825 datasheet.pdf
04P SL156 HSG W/LR & TAB W/O#2 datasheet.pdf
CONN RCPT 23POS W/SKT BOX datasheet.pdf
SITE LICENSE GBE PCS SGMII ECP3 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Discrete Wire datasheet.pdf
RES 11.8M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FILTER LC ARRAY 15PF 6.3V SMD datasheet.pdf
THYRISTOR SCR 110A 1200V TO-94 datasheet.pdf
DIODE MODULE 30V 80A D61-3SM datasheet.pdf
IC PWR AMP MMIC 1.6W 16QSOP datasheet.pdf