FFF 10114868-Y0J-50B
10114868-Y0J-50B picture photo
Mfg. Part Number
10114868-Y0J-50B
Brief Description
XCEDE RGHT 2PVH 4COL NK
Datasheet Download
10114868-Y0J-50B.pdf
Availability of 10114868-Y0J-50B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10114868-Y0J-50B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114868-Y0J-50B
Internal Part NumberEIS-10114868-Y0J-50B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package608
SeriesXCede®
PackagingBulk
FeaturesKey
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114868-Y0J-50B
Related Links10114868, 10114868-Y0J-50B Datasheet, FFF Distributor
10114868-Y0J-50B Details Description
Related parts for 10114868-Y0J-50B
KIT HEATSHRNK 3EACH 6" 18PCS BLK datasheet.pdf
POT 500K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 WW datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 1005 datasheet.pdf
IC CTRLR PWM 3PHASE BUCK 48-QFN datasheet.pdf
HERMETIC THERMOSTAT datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CABLE 5COND 18AWG BLACK 100' datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156" datasheet.pdf
CAP ALUM 910UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf