Laird Technologies IAS S2403BH36RTN
S2403BH36RTN picture photo
Mfg. Part Number
S2403BH36RTN
Brief Description
ANT OMNI STICK 5DBI RP TNC FEM
Datasheet Download
S2403BH36RTN.pdf
Availability of S2403BH36RTN
QUANTITY
S2403BH36RTN Order Process
Ship out your order
Specifications of S2403BH36RTN
Internal Part NumberEIS-S2403BH36RTN
Packaging*
Frequency GroupUHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Frequency (Center/Band)2.4GHz
Frequency Range2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain5.15dBi
Power - Max-
Features-
TerminationConnector, RP-TNC
Ingress Protection-
Mounting TypeBracket Mount
Height (Max)-
Applications-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S2403BH36RTN
Related LinksS2403B, S2403BH36RTN Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
S2403BH36RTN Details Description
Related parts for S2403BH36RTN
IC REG BUCK 3.3V 1A 8-DIP datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC DAC QUAD SERIAL 8BIT 16-SOIC datasheet.pdf
LED COOL WHT CLEAR 3.2MM RND T/H datasheet.pdf
Connector Receptacle DVI-A 20 Position Through Hole, Vertical datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
HD RA SMT datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS SKT datasheet.pdf