FFF 10115007-7SR470HLF
10115007-7SR470HLF picture photo
Mfg. Part Number
10115007-7SR470HLF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
SATA SIGNAL CABLE
Datasheet Download
10115007-7SR470HLF.pdf
Availability of 10115007-7SR470HLF
QUANTITY
10115007-7SR470HLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10115007-7SR470HLF
Internal Part NumberEIS-10115007-7SR470HLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package300
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10115007-7SR470HLF
Related Links10115007-, 10115007-7SR470HLF Datasheet, FFF Distributor
10115007-7SR470HLF Details Description
Related parts for 10115007-7SR470HLF
CAP CER 43PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN ADAPT PLUG TO JACK SMA datasheet.pdf
CONV DC/DC 20W 9-36VIN +/-24VOUT datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
LED MODULE COLD WHITE, OVAL 36 L datasheet.pdf
RES 13 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156" datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H datasheet.pdf
CONN RCPT 66POS WALL MNT SKT datasheet.pdf