FFF 10115091-R0E-10DLF
10115091-R0E-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10115091-R0E-10DLF
Brief Description
XCEDE HD 2W RGHT 4PVH 8C WK
Datasheet Download
10115091-R0E-10DLF.pdf
Availability of 10115091-R0E-10DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10115091-R0E-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10115091-R0E-10DLF
Internal Part NumberEIS-10115091-R0E-10DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10115091-R0E-10DLF
Related Links10115091-, 10115091-R0E-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10115091-R0E-10DLF Details Description
Related parts for 10115091-R0E-10DLF
IC FPGA 160 I/O 225PBGA datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 150MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
RES SMD 820 OHM 0.5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110PS R/A .050 DIP datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 0.05% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 6.3V 20% 0805 datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 4SKT SLD CUP datasheet.pdf
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2917 datasheet.pdf