FFF 10116519-001LF
10116519-001LF picture photo
Mfg. Part Number
10116519-001LF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SATA SIGNAL CABLE
Datasheet Download
10116519-001LF.pdf
Availability of 10116519-001LF
QUANTITY
10116519-001LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10116519-001LF
Internal Part NumberEIS-10116519-001LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package216
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10116519-001LF
Related Links1011651, 10116519-001LF Datasheet, FFF Distributor
10116519-001LF Details Description
Related parts for 10116519-001LF
RES SMD 3M OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
LED CLIPS/RINGS 2PC .174 - .180" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
RES 237 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 13 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf
RES 44.2 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN datasheet.pdf
LEVER FOR ROTARY SWITCH datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V datasheet.pdf