FFF 10117936-002LF
10117936-002LF picture photo
Mfg. Part Number
10117936-002LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
Datasheet Download
10117936-002LF.pdf
Availability of 10117936-002LF
QUANTITY
10117936-002LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10117936-002LF
Internal Part NumberEIS-10117936-002LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package648
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10117936-002LF
Related Links1011793, 10117936-002LF Datasheet, FFF Distributor
10117936-002LF Details Description
Related parts for 10117936-002LF
MOSFET N-CH 55V 10A I-PAK datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 420MA 520 MOHM datasheet.pdf
IC MCU 8-BIT 4K ROM 40-DIP datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:18 250MHZ 32LQFP datasheet.pdf
RES 0.02 OHM 3W 3% AXIAL datasheet.pdf
ANTENNA HELICAL GPS 1.575GHZ SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 25POS SKT datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 504POS GOLD datasheet.pdf
CTV 13C 13#22D PIN BOX RECP datasheet.pdf
47000UF 16V 35X50MM 85C 12000H datasheet.pdf