FFF 10119101-10042LF
10119101-10042LF picture photo
Mfg. Part Number
10119101-10042LF
Manufacturer
Product Category
Memory Connectors - Inline Module Sockets
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
10119101-10042LF.pdf
Availability of 10119101-10042LF
QUANTITY
10119101-10042LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119101-10042LF
Internal Part NumberEIS-10119101-10042LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,680
Category Connectors, Interconnects
FamilyMemory Connectors - Inline Module Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119101-10042LF
Related Links10119101, 10119101-10042LF Datasheet, FFF Distributor
10119101-10042LF Details Description
Related parts for 10119101-10042LF
CAP CER 150PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
BOARD PROTOTYPING 3U COMPACTPCI datasheet.pdf
CONN SOCKET 4 POS IDC 24-26AWG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.68UF 10V Y5V 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 40POS 2MM T/H GOLD datasheet.pdf
CABLE R/A MALE-MALE 10POS 6' datasheet.pdf
CONN HEADER .079" 14POS datasheet.pdf
CAP FILM 10NF 10% 250VDC AXIAL datasheet.pdf