FFF 10119126-R0J-20DLF
10119126-R0J-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119126-R0J-20DLF
Brief Description
XCEDE HD 2W 3PVH 4COL WK
Datasheet Download
10119126-R0J-20DLF.pdf
Availability of 10119126-R0J-20DLF
QUANTITY
10119126-R0J-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119126-R0J-20DLF
Internal Part NumberEIS-10119126-R0J-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package160
Connector StyleXCede®, Guide Right
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119126-R0J-20DLF
Related Links10119126-, 10119126-R0J-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10119126-R0J-20DLF Details Description
Related parts for 10119126-R0J-20DLF
Z8 PLUS 512 BYTES OTP 18-DIP datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 20% 760VDC RAD datasheet.pdf
Crystal 76.0000kHz 20ppm 11pF 20 kOhm -10°C - 60°C Through Hole Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
CONN RCPT 40POS 0.4MM SMD SHIELD datasheet.pdf
RES SMD 3K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC CHRGR LI-ION SGL 8-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf