FFF 10119126-U0J-40DLF
10119126-U0J-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119126-U0J-40DLF
Brief Description
XCEDE HD 2W 3PVH 4COL WK
Datasheet Download
10119126-U0J-40DLF.pdf
Availability of 10119126-U0J-40DLF
QUANTITY
10119126-U0J-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119126-U0J-40DLF
Internal Part NumberEIS-10119126-U0J-40DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package160
Connector StyleXCede®, Guide Right
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119126-U0J-40DLF
Related Links10119126-, 10119126-U0J-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10119126-U0J-40DLF Details Description
Related parts for 10119126-U0J-40DLF
RECT BRIDGE GPP 10A 200V GBJ datasheet.pdf
DPDT RECPT datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 7POS 2MM T/H datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS 225DEG 5MM datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 20ppm 30pF 40 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CUTTER FOR THE THERMOMARK ROLL datasheet.pdf
END COVER FOR MODULAR TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50OHM SOLDER datasheet.pdf
LED CBL ASSY 5MM 0.5W WH/BK 4"LD datasheet.pdf