FFF 10119126-W0J-10DLF
10119126-W0J-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119126-W0J-10DLF
Brief Description
XCEDE HD 2W 3PVH 4COL WK
Datasheet Download
10119126-W0J-10DLF.pdf
Availability of 10119126-W0J-10DLF
QUANTITY
10119126-W0J-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119126-W0J-10DLF
Internal Part NumberEIS-10119126-W0J-10DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119126-W0J-10DLF
Related Links10119126-, 10119126-W0J-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10119126-W0J-10DLF Details Description
Related parts for 10119126-W0J-10DLF
IC ENCORE MCU FLASH 8K 28DIP datasheet.pdf
RES 12.0 OHM 10W 5% RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CONN HEADER PIN 94V-0 12POS datasheet.pdf
RES 511 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CABLE TIE EXTRA HEAVY 96" datasheet.pdf
RES SMD 316 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 1.87K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf