FFF 10119128-10C-20DLF
10119128-10C-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119128-10C-20DLF
Brief Description
XCEDE HD 4W 3PVH 6COL
Datasheet Download
10119128-10C-20DLF.pdf
Availability of 10119128-10C-20DLF
QUANTITY
10119128-10C-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119128-10C-20DLF
Internal Part NumberEIS-10119128-10C-20DLF
Connector StyleXCede®
Number of Rows-
Number of Columns6
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical18 Signal Pairs, 21 Ground
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119128-10C-20DLF
Related Links10119128-, 10119128-10C-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10119128-10C-20DLF Details Description
Related parts for 10119128-10C-20DLF
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST 0.4VA 20V datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 12A SPST datasheet.pdf
IC OPAMP CURR SENSE 15MHZ 8DFN datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 500POS GOLD datasheet.pdf
POT 16 OHM 100W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS STRGHT SKT datasheet.pdf