TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0822-22-9/96CS2275
55A0822-22-9/96CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A0822-22-9/96CS2275
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0822-22-9/96CS2275.pdf
Availability of 55A0822-22-9/96CS2275
QUANTITY
55A0822-22-9/96CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0822-22-9/96CS2275
Internal Part NumberEIS-55A0822-22-9/96CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0822-22-9/96CS2275
55A0822-22-9/96CS2275 Details Description
Related parts for 55A0822-22-9/96CS2275
FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC/VDC datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS DUAL .05" SMD datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY .100 07POS VERT datasheet.pdf
Connector Receptacle 8 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
TRIMMER 200 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 65POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 160W datasheet.pdf
CLAMP 1-1/2" CONDUIT datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 91NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf