FFF 10119128-Q0C-20DLF
10119128-Q0C-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119128-Q0C-20DLF
Brief Description
XCEDE HD RT 2W 3PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119128-Q0C-20DLF.pdf
Availability of 10119128-Q0C-20DLF
QUANTITY
10119128-Q0C-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119128-Q0C-20DLF
Internal Part NumberEIS-10119128-Q0C-20DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119128-Q0C-20DLF
Related Links10119128-, 10119128-Q0C-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10119128-Q0C-20DLF Details Description
Related parts for 10119128-Q0C-20DLF
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 560 OHM 14SOIC datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 5W datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
RES 4 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 18.7V 100A DISC 5MM datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
MODEL 212 TAP SWITCH 20A 150V datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.433" (11.00mm) datasheet.pdf