FFF 10119128-Q0C-80DLF
10119128-Q0C-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119128-Q0C-80DLF
Brief Description
XCEDE HD RT 2W 3PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119128-Q0C-80DLF.pdf
Availability of 10119128-Q0C-80DLF
QUANTITY
10119128-Q0C-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119128-Q0C-80DLF
Internal Part NumberEIS-10119128-Q0C-80DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119128-Q0C-80DLF
Related Links10119128-, 10119128-Q0C-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10119128-Q0C-80DLF Details Description
Related parts for 10119128-Q0C-80DLF
CONN HEADER VERT 24POS GOLD PCB datasheet.pdf
RES 51 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN RCPT 4 POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
MMCX PCB 2 POST VERTICAL JACK datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 7POS SKT datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 5POS 5MM datasheet.pdf
IC LED Driver Linear 100mA 8-SOP datasheet.pdf