FFF 10119130-C0C-10DLF
10119130-C0C-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-C0C-10DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-C0C-10DLF.pdf
Availability of 10119130-C0C-10DLF
QUANTITY
10119130-C0C-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-C0C-10DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-C0C-10DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-C0C-10DLF
Related Links10119130-, 10119130-C0C-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-C0C-10DLF Details Description
Related parts for 10119130-C0C-10DLF
CAP CER 2200PF 2KV RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 10A 125V datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 0.205" (5.21mm) Screw, Rivet, Stud datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 39POS SCKT datasheet.pdf
CONN HDR 48POS 2.54MM T/H datasheet.pdf