FFF 10119130-C0C-70DLF
10119130-C0C-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-C0C-70DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-C0C-70DLF.pdf
Availability of 10119130-C0C-70DLF
QUANTITY
10119130-C0C-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-C0C-70DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-C0C-70DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-C0C-70DLF
Related Links10119130-, 10119130-C0C-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-C0C-70DLF Details Description
Related parts for 10119130-C0C-70DLF
IC COMPENSATR THERM MCRPWR 8SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 2NH 380MA 170 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 680PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 100PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 48KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
SWITCH ROLLER SPDT 10A SCREW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
RES 182 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 6POS SKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W datasheet.pdf