FFF 10119130-D0C-10DLF
10119130-D0C-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-D0C-10DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-D0C-10DLF.pdf
Availability of 10119130-D0C-10DLF
QUANTITY
10119130-D0C-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-D0C-10DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-D0C-10DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-D0C-10DLF
Related Links10119130-, 10119130-D0C-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-D0C-10DLF Details Description
Related parts for 10119130-D0C-10DLF
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CONV DC/DC 15W SNGL 24V 5V PCB datasheet.pdf
MODULE PROCESSOR FOR MPLABICE datasheet.pdf
RELAY REED SPST 500MA 12V datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD datasheet.pdf
RES ARRAY 10 RES 22 OHM 20SOIC datasheet.pdf
508 TB PLU PLU HI/T WF/S datasheet.pdf
PWRBLADE VERT LF REC datasheet.pdf
RES 100 OHM 13W 5% AXIAL datasheet.pdf